Rescue s.r.o. - eshop

UNIKÁTNÍ FIXAČNÍ POMŮCKA
PRO ZAJIŠTĚNÍ KRČNÍ PÁTEŘE

Použitím krčního límce od firmy xcollar při podezření na poranění krční páteře se snižuje výskyt ochrnutí a zároveň se minimalizují ztráty na životech.

XCollar je patentovaný krční límec. Systém byl vyvinut v USA.

Poslední novinky

NeXsplint je názvem pro " nejlepší "

Vynálezce Martin Rizo Patron 23-26 listopadu obdržel cenu na Konferenci EMS ve Ft. Worth v Texasu. NeXsplint byl jedním z 20 oceněných výrobků v roce 2008 na EMS Expo ve Vegas. Podívejte se na nás v lednovém vydání EMS Magazine (2009)

XCollar schválen pro použití ve státě Maine

Nyní schválen pro celostátní použití, XCollar nabízí profesionálům EMS inovativní nové nástroje pro poskytování před-nemocniční péče. V listopadu se tým Xcollar vydal na cestu do krásného Rockport Maine na Seminář EMS 2008. Zde se scházejí a trénují první zájemci z řad respondentů, kteří se chtějí dozvědět více o možnostech použití Xcollar- krčního límce.

Xcollar je "horká novinka"

JEMS časopis představil Xcollar jako nejlepší krční límec mezi vystavovateli na EMS Today, Baltimore 2008.

Studie o XCollar schválena ke zveřejnění:

Nová studie porovnávající imobilizaci krční páteře prováděná výzkumníky na univerzitě v Pittsburghu, bude zveřejněna v dubnu 2009 in Prehospital Emergency Care.

Očekávané události

Texas EMS Expo 2008

listopad 23-26, 2008

MEDICA- Germany

listopad 19-22, 2008

Working Together Conference and Exposition

Leden 28-31, 2009

Intersec Trade Fair and Conference- Dubai

leden 18-20, 2009

EMS Today- Baltimore

březen 24-28, 2009

EMS Rendezvous- North Dakota

duben 2-5, 2009


límec x collar

Xcollar je jediným krčním límcem, který fixuje krční páteř v neutrální poloze pro nejširší spektrum pacientů.

© JS WebDesign, 2009, Ing. Jan Štemberk - tvorba www stránek Partnerské internetové stránky rozdělené do odpovídajících kategorií: Automobily, motocykly a vše, co k tomu patří: DIP Service - chiptuning - zvyšování výkonu motorů Pneuservis Pech - nejlevnější pneu - pneumatiky na prodej Autoškola Příbram, Milevsko, Dobříš, Sedlčany, Krásná Hora Bydlení: Rodinné domy na klíč! Truhlářství Rodinná zábava, sport a kultura: Sportovní areál Truskovice Obec Vilice Cyklistický klub Pro děti: Dětská kola Turistika, ubytování, chaty, chalupy a rekreační střediska: Turistická chata Onen Svět a Langova rozhledna - výtečná česká kuchyně, kvasnicové pivo, krásný výhled na Alpy Levné ubytování Orlická přehrada - Praha - Šumava Ubytování Šumava - pronájem chalupy Hry a zábava: Kosmetika, dárky, pro radost: Permanentní make-up! Služby: vývoz žump a septiků Průmysl: výpočtový software pro strojírenství Užitečné: Zdraví a životní styl: Čaj a káva Krční límec XCollar